Havalandırma Sistemleri

GLS Havalandırma Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri profesyonel çalışanları ile geliştirdiği ve uyguladığı projelerlerde önemli başarılara imza atmıştır.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana mekanik havalandırma ve klima sistemleri hususunda faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Uzman ve deneyimli kadromuz ile tecrübemize dayanarak siz değerli müşterilerimize bu sektörde hizmet etmeyi bir görev biliriz.

Çalışanlarımızın işine verdiği önem, alınan işleri gününde teslim etmek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve yaptığımız işin kalitesini arttırmak bizim için önde gelen en önemli unsurdur.

 

Havalandırma sistemlerinde, 10 Usta, 10 Fikir, 10 Tecrübe

GLS Havalandırma olarak ekibimize değer veriyoruz. 10 kişilik usta ekibimizle sizin hayatınıza daha kreatif çözümler katmak için buradayız. Ekibimiz içerisinde yer alan 10 ustamız 1998-2005 yılları arasında Avrupa’nın bir çok bölgesinde tarihi yerleri restore ederek Avrupa’da Havalandırma alanında hakim hale geldiler. Bununla birlikte size en iyi çözümleri ve havalandırma fikirleri sunabilmek için sürekli eğitim programına canı gönülden inanıyoruz. Bu program ile sürekli gelişim içerisinde ekibimizi kalifiye ve nitelikli hale getiriyoruz.